Ładowanie...

OGŁOSZENIE O PRACY W ZGZIR - PRACOWNIK PARKINGOWY

Dyrektor Zakładu Gospodarczego Zieleni i Rekreacji w Nowym Targu
poszukuje kandydatów na stanowisko pracy

Znak sprawy: ZGZiR.210.1.1.2017

Nowy Targ, dnia 31.03.2017

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO PRACY

Dyrektor Zakładu Gospodarczego Zieleni i Rekreacji w Nowym Targu ul. Parkowa 14 34-400 Nowy Targ

poszukuje kandydatów  na stanowisko:

inkasent parkingowy  -  Praca na umowę zlecenie

Miejsce wykonywania pracy: miejskie parkingi i miejsca postojowe objęte płatną strefą parkowania na terenie Miasta Nowy Targ

Główne obowiązki:

  • Pobieranie opłaty za parkowanie pojazdów,
  • Systematyczne rozliczanie się z pobranych opłat.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie –  średnie lub zawodowe,
  • podstawowa znajomość obsługi kas fiskalnych,

Wymagania pożądane:

  • niekaralność,
  • rzetelność,
  • samodzielność,
  • dobry stan zdrowia z uwagi na pracę wykonywaną na wolnym powietrzu w zmiennych warunkach atmosferycznych,
  • komunikatywność,

 Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dokumenty należy składać  w siedzibie Zakładu:  ul. Parkowa 14 34-400 Nowy Targ w godzinach pracy od 7.30 do 15.30 od poniedziałku do piątku

lub  drogą elektroniczną adres e-mail: zgzir@nowtarg.pl.

Zakład skontaktuje się z wybranymi osobami.

Inne informacje - dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 18 26 408 11.

                                                                                                                  mgr Michał Rubiś
                                                                                                                  Dyrektor ZGZiR